Layer 1 Layer 1
Sztukateria od A do Z

Wnętrze w stylu skandynawskim

Styropianowe listwy to nie tylko białe listewki, które podkreślą wygląd pomieszczeń. To również wysokiej jakości produkty, które spełnią wymagania nawet największych znawców sztuki. Ze względu na historyczne korzenie sztukaterii, można z jej pomocą stworzyć pałacowe wnętrza, które zaczynają się cieszyć ogromną popularnością. Bardzo ważną kwestią jest również fakt, że styropianowe listwy mogą być wykorzystanie na zewnątrz budynku, tworząc przepiękne instalacje. 

Biało białe wnętrza

Styl skandynawski wyróżnia się przepiękną gamą kolorystyczną. Głównym sprawcą całego zdarzenia jest oczywiście biel. Kuchnie, salony czy łazienki stworzone w stylu skandynawskim to spełnienie marzeń nie jednej pani domu. Jeżeli więc zastanawiasz się nad wykończeniem swoich pomieszczeń, postaw na skandynawską prostotę i luz!

Styropianowe listwy

Naturalne materiały

W stylu skandynawskim ważną role odgrywają również naturalne materiały. Jednym z nich jest oczywiście drewno. Można pokusić się o stwierdzenie, że oprócz jasnej, stonowanej kolorystyki kryją się różnorodne kolory drewna. W połączeniu z niezwykłą prostotą odgrywają niezwykle ważną rolę sprawiając, że jest to inwestycja na lata. 

Dla każdego coś innego

Obecnie na rynku można zaobserwować ewolucje stylu skandynawskiego. Już nie tylko biel odgrywa ważną rolę, ale również wiele odcieni szarości, beżów i brązów. Ponadto styl ten stał się bazą stylu eklektycznego. Połączenie ze sobą różnych stylów za bazę uważa właśnie styl skandynawski,

Podkategorie

Sztukateria styropianowa
Kielce, ul Warszawska 12 a

biuro@styropianowe-listwy.pl
+48 791 778 178

Napisz do nas

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz, odpowiadamy w ciągu 24h.