Layer 1 Layer 1
Sztukateria od A do Z

Wnętrze w stylu minimalistycznym

Minimalizm zagościł w polskich domach na dobre. Tworzenie subtelnych aranżacji jeszcze nigdy nie było tak proste. Wykorzystując sztukaterię, możecie nadać swoim pomieszczeniom dużego minimalizmu a to za sprawą listwy oświetleniowej przysufitowej, której instalacja zyskują coraz większą popularność.

Styl minimalistyczny= oszczędność?Listwy oświetleniowe

Pomimo tego, że styl wyróżnia się prostotą i ładem nie można powiedzieć, że aranżacja należy do oszczędnych. W tym stylu nie ma miejsca na przypadkowe elementy. Liczy się sterylność i drobiazgowość. Kuchnia, salon czy jadalnia, w których panuje biel zakłada się, że są najdroższymi aranżacjami spośród wszystkich dostępnych stylów na rynku. Pomimo ascetycznej oszczędności w barwach, meblach i dekoracjach, styl minimalistyczny rządzi się swoimi prawami a także własnymi cenami.

Dla kogo jest styl minimalistyczny?

Styl w którym panuje biel i ład nie jest najlepszym rozwiązaniem dla rodzin. Dzieci nie potrafią zapanować nad swoimi ruchami, czego skutkiem są brudne ściany czy wypalcowane okna. Styl minimalistyczny przeznaczony jest dla koneserów sztuki, dla singli którzy dbają o porządek a szczególnie kobiet, które kochają obcować w czystych i schludnych wnętrzach. Nie każdy odnajdzie się w tym stylu. Dla niektórych jak mawiają "to szpitalne i depresyjne pomieszczenia". Styl minimalistyczny wymaga docenienia i poszanowania. Jego siła tkwi w prostocie.

 

Podkategorie

Sztukateria styropianowa
Kielce, ul Warszawska 12 a

biuro@styropianowe-listwy.pl
+48 791 778 178

Napisz do nas

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz, odpowiadamy w ciągu 24h.