Layer 1 Layer 1
Sztukateria od A do Z

Wnętrze w stylu industrialnym

Jeżeli kupiłeś kamienice lub dom, w którym można znaleźć na ścianach czerwone cegiełki, otwarte sufity z widocznymi metalowymi rurami to wiedz, że świetnie trafiłeś. Styl industrialny pokazuje jak w prosty sposób z opuszczonych pomieszczeń można stworzyć doskonałe lofty jedynie delikatnie poprawiając estetykę wnętrz.

Cechy stylu industrialnegoListwy dekoracyjne

  1. Styl industrialny można rozpoznać po kolorze czarnym, który jest wszechobecny w całej aranżacji. Zaraz po czarnym są ciemne odcienie zieleni, brązu a nawet bieli.
  2. Najpopularniejszym materiałem, jaki można znaleźć w takim wnętrzu są oczywiście czerwone cegły i beton, które można spotkać na suficie, ścianach a także podłodze.
  3. Loft nie obejdzie się bez dużej przestrzeni. Wysokie pomieszczenia to jedna z jego najważniejszych cech.
  4. Dużą role odgrywa również metal i stworzenie z niego różnorodnych przedmiotów jak stołów, krzeseł a nawet wiszących lamp.
  5. Surowość tego stylu doskonale łączy drewno i szkło, które równie trafnie są częścią loftowych pomieszczeń.
  6. Styl ten to także minimum dekorów i minimalistycznie wykończone aranżacje.

Czy styl industrialny pasuje tylko do opuszczonych hal fabrycznych?

Oczywiście, że nie. Można go stworzyć w każdym wnętrzu bez znaczenia czy jest to mieszkanie w bloku czy kamienicy. Jeżeli przestrzeń nie wygląda jak te opisana w magazynach wnętrzarskich, warto stworzyć loft po swojemu, bez obaw, że coś pójdzie nie tak. We wnętrzach w stylu industrialnym świetnie się sprawdzą listwy dekoracyjne, które przemalowane na czarno wpasują się w klimat pomieszczenia.

 

Podkategorie

Sztukateria styropianowa
Kielce, ul Warszawska 12 a

biuro@styropianowe-listwy.pl
+48 791 778 178

Napisz do nas

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz, odpowiadamy w ciągu 24h.