Layer 1 Layer 1
Sztukateria od A do Z

Sztukateria w sypialni

Sypialnia jest bardzo ważnym wnętrzem w każdym mieszkaniu. To właśnie w niej możemy pozwolić sobie na odpoczynek i wyciszenie. Nie możemy posiadać w niej miejsc, które służą do pracy i w takim przypadku należy natychmiast je usunąć. Pozbądźmy się z niej nie tylko biurka czy komputerów, ale również rachunków i dokumentów. Zostawmy w niej to co ważne. Czyli wygodne łóżko, toaletkę, miejsce na książki i delikatne oświetlenie. Doskonałym elementem mogą się stać również pachnące świece, które podkreślą aurę tego miejsca.

Oświetlenie sypialniDobrze dobrane oświetlenieSypialnia oświetlenie

Sypialnia jest miejscem, które wymaga dobrze dobranego oświetlenia. Nie może być jaskrawe tylko uspokajać nasze nerwy. Najlepszym rozwiązaniem będzie tutaj ciepły odcień światła. Sypialnia jest miejscem, w którym niestety często znajduje się telewizor. Nie tylko w niej śpimy, ale także czytamy książki i oglądamy filmy. Świetnym sposobem jest zainstalowanie dekorów - listwy oświetleniowe LED, które pomiędzy ścianą a sufitem stworzą unikatowe rozchodzenie się światła. Warto zrezygnować w tym przypadku z lampy w suficie i zdecydować się same gzymsy oraz lampki nocne zamontowane do sufitu zwisające na długich kablach nad głowami.

Listwy przysufitowe

Jeżeli sypialnia ma być minimalistyczna bez żadnych urozmaiceń warto postawić na listwy przysufitowe. Ich zastosowanie sprawi, że wydobędziecie z wnętrza to, co najlepsze. Białe, subtelne dekory zamontowane pomiędzy ścianą a sufitem sprawią, że wnętrze nabierze oryginalności i nowoczesności. Listwy przysufitowe świetnie się sprawdzą w sypialni, w każdym stylu. Czy to styl skandynawski, czy boho, idealnie się wpasuje w każdy z nich.

Przemyślany wybór mebliSztukateria w sypialni

Meble w sypialni w zależności od tego, do czego ma służyć nie muszą być funkcjonalne i najlepiej jeżeli nie będzie ich za dużo. Zagracenie pokoju będzie najgorszą rzeczą, na jaką możemy sobie pozwolić. W sypialni nie powinni być żadnych szaf, miejsce na nie jest w garderobie. Tutaj możemy zainwestować w stylowe kufry, toaletkę dużo poduszek i ciepłe koce. Tak wykorzystanie przestrzeni sprawi, że pomieszczenie nabierze nowoczesnego wyglądu.

Czystość to klucz do sukcesu

W sypialni nie może być miejsca na bałagan. Nie tylko jeżeli chodzi o śmieci, ale również wszelkiego rodzaju dekory, które mogą rozpraszać od całego pomieszczenia. W takim miejscu należy zrezygnować ze zdjęć obrazów czy luster. Świetnie sprawdzi się minimalizm, który nie wymaga użycia wielu ozdób. Dzięki temu również kurz nie będzie się osadzał na elementach.

Wygodny fotel

Sypialnia jest miejscem, w którym czytamy książki. Dlatego warto do tego zainwestować w wygodny fotel, dzięki któremu czytanie okaże się jeszcze lepszą formą spędzania wolnego czasu. Zainstalowanie nad nim delikatnego światła poskutkuje nie tylko funkcjonalnością, ale również doskonałą aranżacją.

 

Podkategorie

Sztukateria styropianowa
Kielce, ul Warszawska 12 a

biuro@styropianowe-listwy.pl
+48 791 778 178

Napisz do nas

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz, odpowiadamy w ciągu 24h.