Layer 1 Layer 1
Sztukateria od A do Z

Sztukateria salonSztukateria w salonie

Salon w dzisiejszych czasach stał się miejscem odpoczynku. Coraz mniej osób przyjmuje w nim Gości na korzyść kuchni. Zamiast tego ma być miejscem, w którym to mieszkańcy mają poczuć się dobrze bez żadnych barier. Dla innych jest w pewnym sensie postrzegany jak muzeum, jednak oczywiście nie zawsze ma to miejsce. 

Sztukateria jest takim elementem wystroju wnętrza, w którym mniej znaczy więcej. Należy również dodać, że taki styl aranżacji nie jest zarezerwowany tylko do mieszkań w stylu pałacowym tylko do wszystkich. Należy jednak uważać z ich wykorzystaniem. Należy jednak przyznać, że współczesne projekty mają ogromny potencjał i stworzą w zwykłym wnętrzu pałacowe aranżacje.

Przepiękne ściany salonuSztukateria w salonie

Wykorzystanie w salonie listew styropianowych na ścianie w salonie poskutkuje stworzeniem przepięknych aranżacji. Minimalizm to coś, co idzie w parze ze sztukaterią. Do tego drewniana podłoga układana w jodełkę, szare ściany i wpadające w nią kanapy stworzą przepiękne dekoracje, dostępne dla każdego. Puste ściany są miejscem, które można zaaranżować na wiele sposób

. Jeżeli wnętrze jest duże, warto pokusić się o galerie zdjęć, w której ramy będą pełnić listwy styropianowe. Dzięki temu dekoracja waszych ścian stanie się nowoczesna i elegancka. Tym samym sposobem można ożywić stary obraz, ale także awangardowe lustro. Dzięki temu, że możliwe jest jej montowanie pod kątem, zastosować ją można na całej długości ściany, ale także określonym fragmencie, na przykład jako podkreślenie sofy czy fotela.

Salon sztukateriaMożliwości sztukateryjne

Sztukateria w salonie najczęściej wykorzystywana jest jako zakrycie mankamentów pomiędzy podłogą a ścianą, ale także sufitem. Jednak dzisiejsza technologia pozwoliła wyczarować z niej przepiękne dekoracje, które ożywią każde wnętrze. Otwiera wiele możliwości aranżacji jak na przykład możliwość założenie w niej świateł LED. Ich użycie sprawi, że pomieszczenie nabierze charakteru i uzupełni wystrój wnętrza.

 

Podkategorie

Sztukateria styropianowa
Kielce, ul Warszawska 12 a

biuro@styropianowe-listwy.pl
+48 791 778 178

Napisz do nas

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz, odpowiadamy w ciągu 24h.