Layer 1 Layer 1
Sztukateria od A do Z

Sztukateria w pokoju dziecięcym 

Dekorowanie pokoiku dla dziecka przynosi rodzicom wiele radości. Jednak takie pomieszczenie należy przede wszystkim dostosować do potrzeb maluchów. Minimalistyczne dekoracje i spójny wystrój sprawiają, że wnętrze wygląda bajecznie.

Jaki  wybrać styl w pokoju dziecięcym?

Pokój dziecka można urządzić na wiele sposobów. Dobrym rozwiązaniem jest ozdobienie ściany uroczą tapetą z dziecięcym motywem. Dodatkowo do wnętrza warto dodać elementy sztukaterii. Dekor, który sprawi, że pokoik będzie wyglądał bardziej oryginalnie, jest listwa przysufitowa. Produkt pełni wspaniałe wykończenie wnętrza, ale również perfekcyjnie maskuje wszystkie niedoskonałości.  W rezultacie jeśli dokładne docięcie listew lub stanowi problem łatwo można ukryć to przy użyciu listew przysufitowych.

Delikatne oświetlenie sprawia, że pokój maluszka będzie wyglądał bardziej przytulnie. Warto więc zamontować gzymsy oświetleniowe sufitowe, które będzie stanowić subtelne źródło światła. W pomieszczeniu najlepiej postawić na białe meble, które będą ponadczasowe. W przyszłości w łatwy sposób będzie można odmienić wystrój wnętrza poprzez zmianę dodatków.

Sztukateria - pokoj dziecka

Dekoracje w pokoju maluszka

Jednym z modniejszych dekoracji w ostatnim czasie jest montowanie sztukaterii na ścianie. Ciekawe konstrukcie ścienne  mogą stanowić ramę do zdjęć lub obrazków. Co więcej, listew dekoracyjnych na ścianie można przemalować na dowolny kolor, dzięki temu pokoik unikalny charakter. Idealnymi dodatkami, które warto zakupić do pokoju dziecka to, między innymi poduszki, pluszaki czy dywan.

 

 

Podkategorie

Sztukateria styropianowa
Kielce, ul Warszawska 12 a

biuro@styropianowe-listwy.pl
+48 791 778 178

Napisz do nas

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz, odpowiadamy w ciągu 24h.