Layer 1 Layer 1
Sztukateria od A do Z

Sztukateria w łazience

Szukając inspiracji na wykończenie łazienki, należy dobrze się zastanowić, jakie funkcję ma ona pełnić. Dla jednych łazienka ma służyć tylko, do zrobienia najważniejszych czynności w ciągu dnia, a dla innych może być miejscem przeznaczonym do SPA, w którym czas się zatrzymał. Jeżeli jesteś sympatykiem drugiego rozwiązania, powinieneś zastanowić się nad wykorzystaniem w niej listwy ozdobnej sufitowej. Dzięki niej wasze pomieszczenie nabierze unikatowego charakteru, który zapewne spodoba się każdemu domownikowi.

Sztukateria w łazience, spowoduje poprawę jakości wnętrza, ale i sprawi, że stanie się ono bardziej oryginalne! Listwy ozdobne sufitowe są nie tylko pięknymi dekorami, ale i bardzo wygodnymi. Ich zastosowanie wcale nie należy do najtrudniejszych. Przez fakt, że są wyprodukowane ze styropianu, który jak wiemy, jest lekki, montaż przebiega bezproblemowo.

Listwy ozdobne sufitowe wpasują się w każdy styl, ale i przestrzeń. Dość często zdarza się tak, że łazienka we wnętrzach jest, bardzo mała a ściany są asymetryczne. Ze sztukaterią wcale nie jest to problem! To dzięki niej poprawisz estetykę wnętrz i nadasz im unikatowego wyglądu.

Najczęściej popełniane błędy w łazienceListwy ozdobne sufitowe

  • Za ciemne płytki - to problem, z którym chyba najczęściej mamy do czynienia. Wykorzystanie zbyt ciemnych płytek, sprawia, że pomieszczenia jest optycznie mniejsze i bardzo smutne. Dlatego warto uważać z ciemnymi kolorami we wnętrzu.
  • Oświetlenie - łazienka jest miejscem, które powinno być dobrze doświetlone, między innymi przez fakt, że kobiety się w niej malują, a mężczyźni golą. Jednak bardzo wiele osób o tym zapomina, i w łazience ma jedno źródło światło, zainstalowanie na środku sufitu.
  • Brak ochrony przed wilgocią - z wilgocią w łazience, mamy często do czynienia. Nie tylko jeżeli chodzi o parowanie, ale i chlapanie wodą. Dlatego warto w takich pomieszczeniach, zdecydować się na dobrej jakości drewno, które nie ulegnie szybko zniszczeniu.
  • Przechowywanie - wiele osób bez zastanowienia decyduje się na kupno dużej wanny, a przy tym zapomina o miejscu, w którym schowa na przykład mop czy szczotkę do zamiatania. Dlatego warto zdecydować się na szafki, które ułatwią wam to zadanie.

Listwy ozdobne sufitowe to unikatowy dekor, który dopasuje się do każdego pomieszczenia.

Podkategorie

Sztukateria styropianowa
Kielce, ul Warszawska 12 a

biuro@styropianowe-listwy.pl
+48 791 778 178

Napisz do nas

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz, odpowiadamy w ciągu 24h.