Layer 1 Layer 1
Sztukateria od A do Z

Sztukateria w garderobie

Sztukateria nie musi występować tylko w pomieszczeniach, które mają dużą powierzchnię jak salon czy kuchnia, ale można ją również wykorzystać w garderobie. To, że zaglądacie do niej tylko Wy, nie oznacza, że nie musi być ona przepięknie wykończona. Dlatego warto, jest wykorzystać w niej, styropianowe listwy i sprawić, że stanie się nie tylko elegancka, ale i modna. Dzięki temu, że styropianowe listwy, można wykorzystywać na wiele sposób, mogą również świetnie wyglądać na drzwiach ogromnej zabudowanej szafy. W taki sposób, Twoje pomieszczenie nabierze unikatowego wyglądu i klasy. 

Styropianowe listwy są bardzo różnorodnymi dekorami, a zarazem bardzo uniwersalnymi. Przez fakt, że istnieje na rynku wiele różnorodnych ich kształtów i wielkości, mogą stać się ulubioną ozdobą w garderobie. Dlatego, jeżeli jeszcze nie wiesz, jakich produktów użyć w swoich pomieszczeniach, musisz skorzystać z naszej oferty. Sztukateria to ogromny krok do przodu!

Najczęściej popełniane błędy w projektowaniu zabudowy do garderobyStyropianowe listwy

W dekoracji garderoby należy wziąć przede wszystkim pod uwagę to, co będziemy trzymać w szafie. Jak wiadomo, garderoba służy do przechowywania ubrań, jednak wiele osób, łączy ją ze schowkiem na odkurzacz czy mopa. Nie ma w tym nic dziwnego. Jeżeli pomieszczenie jest duże, można sobie pozwolić na takie rozwiązanie. Jeżeli jednak wasza garderoba, nie należy do największych, nie powinniśmy w niej szukać miejsca na dodatkowe akcesoria. Dobrze zaprojektowana szafa, to taka, w której  zmieścicie, wszystkie ważne przedmioty.

Styropianowe listwy są niemalże rozwiązaniem, które podkreśli wygląd takiej szafy. Dlatego warto jest z niego korzystać i dać dobrze wyglądać swoim pomieszczeniom.

Podkategorie

Sztukateria styropianowa
Kielce, ul Warszawska 12 a

biuro@styropianowe-listwy.pl
+48 791 778 178

Napisz do nas

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz, odpowiadamy w ciągu 24h.