Layer 1 Layer 1
Sztukateria od A do Z

Sztukateria na ścianie

Sztukateria to nie tylko ozdoba, która może być zainstalowana do sufitu, ale również ściany. Tylko od was zależy jakie dekoracje ścienne zdecydujecie się zaprojektować na waszej ścianie. Istnieje wiele układów, które sprawdzą się i na waszej powierzchni. Z pomocą listwy ze styropianu możecie nadać wnętrzom niesamowitego szyku, ale i elegancji. Dzięki dużej gamie wzorów, na waszych ścianach mogą powstać niesamowite konstrukcję ścienne, których wielu wam pozazdrości.

Listwy ze styropianu

Listwy ze styropianu to bardzo proste w montażu dekory, które przyniosą wiele korzyści w waszych pomieszczeniach. Warto również wiedzieć, że takie listwy można również zainstalować wokół luster, obrazów czy zdjęć. Z ich pomocą macie

możliwość na stworzenie konstrukcji, które podkreślą charakter całego pomieszczenia. Konstrukcje ścienne listwami ze styropianu, wykonuje się najczęściej w salonie jak i kuchni. Zdarza się również zainstalowanie tych ozdób wzdłuż ścian na długim korytarzu. Warto na takie konfiguracje, zdecydować się na dużych przestrzeniach dając efekt ogromnej przytulności.

Jak wybrać sztukaterię, aby nie popełnić błędu?

  • Wybór sztukaterii nie należy wcale do najłatwiejszych. Pomimo tego, że na rynku znajduje się wiele różnorodnych wzorów, nie wszystkie mogą spełnić wasze wymagania pod względem estetyki czy jakości. Dlatego warto zdecydować się na sztukaterie wyprodukowaną ze styropianu XPS, który spełni wasze wszystkie oczekiwania.
  • Szukając ozdób, do swoich pomieszczeń należy liczyć się z wielkością pomieszczeń, w których ma być zainstalowana. Im większe dekory, tym lepiej będą widoczne w dużych wnętrzach, można z nimi przesadzić.
  • Listwy ze styropianu mogą okazać się złym pomysłem, jeżeli dobrze nie zaplanujemy całego przedsięwzięcia. Należy dokładnie wymierzyć ścianę, dokonując odpowiednich wymiarów. Tylko w ten sposób osiągniemy zapragniony efekt.

Podkategorie

Sztukateria styropianowa
Kielce, ul Warszawska 12 a

biuro@styropianowe-listwy.pl
+48 791 778 178

Napisz do nas

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz, odpowiadamy w ciągu 24h.