Layer 1 Layer 1
Sztukateria od A do Z

Sztukateria na korytarzu

Nudne korytarze są nieodłączną częścią polskich domów. Brak pomysłu i inspiracji doprowadził do tego, że jest to najbardziej pominięta część w domu. Być może z pozoru nie odgrywa istotnej roli, to jednak nie można o nim zapomnieć toteż ze względu na to, że nasi goście widzą go jako pierwsze pomieszczenie. Oprócz dużej czystości musi w nim panować przyjemna atmosfera i przede wszystkim konkretny styl.

Listwy karniszowe stanowią doskonały wybór jeżeli chodzi o dekoracje pomieszczeń. Warto je zastosować w korytarzu w jaki sposób? Dowiecie się poniżej.

Brudna zieleń

Listwy karniszowe

Jednym z najczęściej wybieranych pomysłów na ozdobę korytarza jest zmiana koloru ścian na odcienie brudnej zieleni. Delikatna sztukateria w tym samym kolorze zainstalowana na ścianie, nie tylko poprawi estetyczność pomieszczeń, ale również sprawi, że stanie się ono optycznie większe. Delikatne kinkiety nadadzą eleganckiego wyglądu pomieszczeniu.

Dlaczego warto zainstalować sztukaterie w korytarzu?

  • Podnosi wartość nieruchomości;
  • Dodaje elegancji wnętrzom;
  • Zakrywa uszczerbki w ścianie;
  • Można ją zainstalować w wybranym przez Ciebie miejscu;
  • Optycznie powiększa przestrzeń;
  • Idealnie współgra z pozostałymi elementami wyposażenia;

Sprawdź jak wygląda montaż sztukaterii w najnowszym artykule.

Szukając rozwiązania, które stanie się strzałem w dziesiątkę w pomieszczeniach, warto wybrać sztukaterię. Listwy karniszowe potrafią stworzyć klimat we wnętrzu a co najważniejsze, urozmaicić go na nowo. Wybierz niepowtarzalne produkty z naszej oferty i ciesz się dobrze wyglądającymi wnętrzami. 

 

Podkategorie

Sztukateria styropianowa
Kielce, ul Warszawska 12 a

biuro@styropianowe-listwy.pl
+48 791 778 178

Napisz do nas

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz, odpowiadamy w ciągu 24h.