Layer 1 Layer 1
Sztukateria od A do Z

Projektowanie sztukaterii

Kunsztowne dekoracje w postaci sztukaterii nie pojawiły się bez powodu. Największą rolę w ich skutecznym montażu ma doskonały projekt. Nie można sobie wyobrazić, tego jak wyglądałby montaż sztukaterii bez wcześniej stworzonego dokładnego projektu. Jednak w wielu przypadkach ludzie zapominają o zaprojektowaniu dokładnego umiejscowienia sztukaterii i wybierają drogę na skróty, która najczęściej okazuje się długą i żmudną dla nich pracą. Poniżej przedstawimy wam powody dla których warto wcześniej stworzyć projekt sztukaterii.

Powody dla których warto zrobić projekt sztukaterii:

Listwy styropianowe na ścianę

  1. Po pierwsze, stworzenie projektu ułatwi montaż. Prawidłowo wyznaczone odległości, sprawią, że instalacja będzie dokładnie przytwierdzona do ściany.
  2. Po drugie,  w każdym projekcie można przemalować listwy styropianowe na ścianę na inny kolor. Tworząc go można w prosty sposób stworzyć wizualizację wnętrza, która przedstawi wam wygląd pomieszczenia w takim czy innym kolorze.
  3. Po trzecie, nie wszystkie ornamenty, jakie występują na sztukaterii wpasują się w wystrój pomieszczenia. Projekt odgrywa nieocenioną rolę w sprawdzeniu tego, czy dany dekor będzie pasował do całej aranżacji.

Projekt na indywidualne zamówienie

Oprócz własnoręcznie robionego szkicu, projektowanie sztukaterii może obejmować indywidualny wzór jaki pragniemy mieć na listwach. Jeżeli masz wizję tego, jakiego dekoru szukasz, prześlij nam swoje wytyczne a my zajmiemy się resztą. Przygotujemy dla Ciebie wymarzony projekt z dokładną wyceną. Wystarczy, że wyślesz nam drogą mailową swoją sugestię. Listwy styropianowe na ścianę, mogą teraz wyglądać dokładnie tak, jak lubisz!

 

 

Podkategorie

Sztukateria styropianowa
Kielce, ul Warszawska 12 a

biuro@styropianowe-listwy.pl
+48 791 778 178

Napisz do nas

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz, odpowiadamy w ciągu 24h.