Layer 1 Layer 1
Sztukateria od A do Z

Maskownica karnisza

Szukając elementów, które ożywią pomieszczenie, warto postawić na nieoczywiste produkty. Jednym z nich jest maskownica karnisza. Te styropianowe listewki potrafią zdziałać cuda w każdej aranżacji. Niezależnie od wielkości pomieszczenia przyciągną uwagę każdego gościa. Ich największą zaletą jest kolor biały, który potrafi się dostosować do każdego stylu.

Jak zamontować maskownice do karnisza?

Maskownica karnisza

Montaż maskownicy do karnisza jest o wiele prostszy od instalacji listew. Ze względu na fakt, że zamawiając w naszej firmie, otrzymacie gotowe do instalacji listwy, nie musicie ich samodzielnie docinać. To, co łączy obie sztukaterie, jest taki sposób przytwierdzania na ściany - na klej przeznaczony do styropianu. Wybierając produkty z naszej oferty, masz pewność, że każdy rozmiar sztukaterii będzie świetnie współgrał z innymi elementami we wnętrzu.

Jak założyć maskownice na karnisz?

Dzisiejszą maskownicę na karnisz nie trzeba zakładać na karnisz. Dostępne w naszym sklepie produkty, wystarczy zainstalować dokładnie kilka centymetrów przed karniszem, dając mu trochę luzu. Obecnie produkcja maskownic została zoptymalizowana pod kątem ich montażu. Nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi ani znajomości pewnych mechanizmów. 

Maskownice z LED

Jeżeli szukacie rozwiązania, które sprawi, że wasze wnętrza odkryjecie na nowo, powinniście postawić na maskownice z taśmą LED. Wybierając dowolny kolor maskownicy, macie szansę na stworzenie przepięknych pomieszczeń wyróżniających się na tle pozostałych.

 

 

Podkategorie

Sztukateria styropianowa
Kielce, ul Warszawska 12 a

biuro@styropianowe-listwy.pl
+48 791 778 178

Napisz do nas

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz, odpowiadamy w ciągu 24h.