Layer 1 Layer 1
Sztukateria od A do Z

Listwy styropianowe

Obecnie dekoracje pomieszczeń odgrywają bardzo ważną rolę a to za sprawą możliwości jakie daje nam rynek. Tworzenie wyśmienitych aranżacji dało początek doskonale wyglądającym apartamentom, które znalazły się w czołowych magazynach wnętrzarskich. Wybór szykownych dodatków i kunsztownych ozdób może nas wiele kosztować, jednak każdy pragnie doskonale urządzonych wnętrz.

Kunsztowne wnętrza

Nie wszystkie ozdoby muszą być jednak drogie. Przykładem są listwy styropianowe, które zainstalowane w pomieszczeniach dają powiew świeżości i elegancji. Stworzone z wysokiej jakości polistyrenu ekstrudowanego, wyróżniają się ogromną wytrzymałością w przystępnej cenie. Zalety jakie posiadają sprawiły, że można je instalować w łazience oraz kuchni. Odporne na wilgoć pozostaną w waszych nieruchomościach na wiele lat.

Listwy styropianowe

Własny projekt sztukaterii

Nowe inicjatywy są dla priorytetem. Dlatego postanowiliśmy, że każdy nasz klient może stworzyć własny projekt listew, który idealnie wpasuje się w jego wnętrze. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na ten temat, zajrzyj do podstrony - projektowanie sztukaterii.

Dlaczego warto samodzielnie instalować sztukaterie?

Instalowanie sztukaterii własnymi siłami to nie tylko ogromna satysfakcja ale także oszczędność. Wybierając dekory dopasowane do stylu waszych pomieszczeń jesteście w stanie stworzyć doskonale wyglądające wnętrza, które spełnią waszą wizje, dotyczącą aranżacji. Samodzielna instalacja sprawi, że zamontujecie dekory w taki sposób, jaki pragniecie. Jeżeli szukacie pomysłu, który spełni wasze oczekiwania, najlepszym rozwiązaniem będzie wybór listew styropianowych.

 

Podkategorie

Sztukateria styropianowa
Kielce, ul Warszawska 12 a

biuro@styropianowe-listwy.pl
+48 791 778 178

Napisz do nas

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz, odpowiadamy w ciągu 24h.