Layer 1 Layer 1
Sztukateria od A do Z

Listwy styropianowe sufitowe

Podczas aranżacji wnętrz warto, jest w pierwszej kolejności zapoznać, się co jest obecnie modne na rynku. Można do tego wykorzystać katalogi meblowe, aby w pomieszczeniu wybrać, przepiękne i przede wszystkim modne rozwiązania. Jeżeli jednak nie lubisz podążać za trendami, które obecnie są najczęściej wybierane i chcesz stworzyć swój niepowtarzalny styl, warto zajrzeć w do naszej oferty. Tak niezwykłej jakości listwy styropianowe sufitowe nie są produktem, który można często znaleźć we wnętrzach. Jest to tak unikatowy dekor, że jego wykorzystanie jest zawsze dużym zaskoczeniem.

Na zachodzie znajdziemy sztukaterie, w co drugim domu, w Polsce dopiero ta branża się rozpędza. Listwy styropianowe sufitowe mogą pełnić wiele ważnych ról w każdym pomieszczeniu. Dzięki temu, że można je zainstalować dosłownie na każdej powierzchni, sprawdzą się w łazience, kuchni czy salonie w taki sam sposób.

Listwy styropianowe sufitowe

Czy jest możliwość zmiany koloru listwy?

Oczywiście, wszystkie nasze produkty, mają możliwość zmiany ich koloru. Dzięki temu, że są wyprodukowane ze styropianu, możesz spokojnie przemalować je na wybrany kolor. Musisz jednak wiedzieć, aby nie używać do tego farby, która w swoim składzie posiada rozpuszczalnik.

Listwy styropianowe sufitowe, jakie produkujemy są w białym kolorze. Jednak wiemy, że nie każdy może gustować w białych czy jasnych wnętrzach, dlatego przewidzieliśmy taką opcję i obecnie ma wielu fanów. Obecnie, kolory we wnętrzach są bardzo zróżnicowane. Panują w nich nie tylko śnieżne odcienie, ale i te ciemniejsze. Sztukateria dopełnia ich wygląd i sprawia, że są oryginalne.

 

Podkategorie

Sztukateria styropianowa
Kielce, ul Warszawska 12 a

biuro@styropianowe-listwy.pl
+48 791 778 178

Napisz do nas

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz, odpowiadamy w ciągu 24h.