Layer 1 Layer 1
Sztukateria od A do Z

Listwy oświetleniowe

Oprócz wyboru mebli, dodatków czy kolorów przewodnich, bardzo ważną rolę odgrywa oświetlenie wnętrza. Choć w większości domów w Polsce możemy spotkać żyrandole umieszczone na środku sufitu, warto wiedzieć, że to rozwiązanie jest już nieaktualne. Jednym z najnowszych sposobów na aranżacje pomieszczeń jest wykorzystanie listwy oświetleniowej, jej światła i walorów estetycznych jakie posiada.

Jakie listwy oświetleniowe wybrać?Listwy oświetleniowe

W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów listew oświetleniowych, a to za sprawą coraz większych potrzeb klientów. Poniżej przedstawiamy, jakie listwy znajdziesz w naszej ofercie.

  • Listwy oświetleniowe ścienne - to rodzaj sztukaterii, który instaluje się do ściany nie sufitu. Płaska konstrukcja listew ułatwia montaż a co najważniejsze pozwala na stworzenie niepowtarzalnych konstrukcji.
  • Listwy oświetleniowe - to klasyczne listwy montowane do sufitu. Najczęściej mają klasyczny kształt i są wybierane w prostych, tradycyjnych aranżacjach.
  • Listwy oświetleniowe LED - to najmniejszej wielkości listwy, które stają się dodatkowym źródłem światła w każdym wnętrzu. Delikatny wzór listew jest sprawia, że można jet wykorzystać niemal w każdym pomieszczeniu. Bez znaczenia do czego jest przeznaczone.

Nowy poziom elegancji

Warto zwrócić uwagę na fakt, że listwy oświetleniowe można przemalować na inny kolor, co wpływa na ich doskonałe dopasowanie do całego wystroju pomieszczenia. Nie ma znaczenia czy to są klasyczne czy zdobione w ornamenty. Sztukateria jest zawsze doskonałym pomysłem.

Podkategorie

Sztukateria styropianowa
Kielce, ul Warszawska 12 a

biuro@styropianowe-listwy.pl
+48 791 778 178

Napisz do nas

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz, odpowiadamy w ciągu 24h.