Layer 1 Layer 1
Sztukateria od A do Z

Listwy dekoracyjne przysufitowe

Z tego powodu, iż listwy dekoracyjne przysufitowe są tak uniwersalne - można wykorzystać je niemal w każdej przestrzeni! Budowa tego modelu pozwoli spoić ze sobą ścianę z sufitem i stworzyć pomiędzy nimi delikatne, subtelne przejście. Bardzo dobrze zastosować tego rodzaju ozdoby we wnętrzach, które nie są zbyt duże, ponieważ bardzo dzięki specjalnym żłobieniom powiększają optycznie każde pomieszczenie!

Właściwości listwy dekoracyjnej przysufitowej

Czym charakteryzują się listwy dekoracyjne przysufitowe?listwy dekoracyjne przysufitowa, listwa dekoracyjna przysufitowa

  • Technika wykonania i solidny materiał zapewniają trwałość oraz wieloletnią eksploatację dekorów. Niewrażliwe są na wszelakie uszkodzenia i zabrudzenia.
  • Listwa dekoracyjna przysufitowa nie obawia się wody, gdyż jest odporna na jej niekorzystne działanie, a w dodatku jest także niepalna. Niemożliwe, a jednak! A co za tym idzie, można ją montować bez przeszkód w miejscach wilgotnych.
  • Niesamowity wygląd i elegancja, jaką nadaje wnętrzu wprowadzenie tych dekorów jest podwojona dzięki funkcjonalnościom. Są to między innymi możliwość zamontowania świateł ledowych lub wykorzystanie takiej listwy jako maskownica karnisza, szyny sufitowej czy wystających kabli.
  • Niezwykle prosty montaż, który wykona każdy amator w pracach budowlanych i to bez potrzeby posiadania specjalnego sprzętu. Wystarczą jedynie najbardziej podstawowe narzędzia.

Sztukateria nie tylko dla mieszkań

Sztukaterię, w tym listwy dekoracyjne przysufitowe warto zastosować nie tylko w domach i mieszkaniach. Doskonale prezentują się one w miejscach użyteczności publicznej. Restauracje, kina, muzea, biura coraz częściej wyposażone są w tego typu dekory. Determinuje to cena listew dekoracyjnych przysufitowych, a także ich dostępność - można zakupić  je zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnym.

Podkategorie

Sztukateria styropianowa
Kielce, ul Warszawska 12 a

biuro@styropianowe-listwy.pl
+48 791 778 178

Napisz do nas

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz, odpowiadamy w ciągu 24h.