Layer 1 Layer 1
Sztukateria od A do Z

Jak odnowić elewację?

Z biegiem lat elewacje ulega zmianom. Wiąże się to z warunkami zewnętrznymi a także trendami, które potrafią się zmieniać w dość szybkim tempie. Na rynku istnieje wiele sposobów na odnowę elewacji są to bakteriobójcze preparaty, czyszczenie lub malowanie jej od nowa. W naszej ofercie znajdziesz jednak pomysły, które wiążą się z minimalnie włożoną pracą w całe przedsięwzięcie.

Deska elewacyjna

Jednym z rozwiązań, które odgrywają coraz ważniejszą rolę na rynku, jest wykorzystanie deski elewacyjnej. Jej szeroki wachlarz zalet, pozwala na odświeżenie struktury budynku, przy niewielkich kosztach. Doskonałe wzornictwo nawiązujące do drewna, nie tylko ozdobi elewację ale ją również ochroni przez szkodliwym działaniem wilgoci i uderzeniami mechanicznymi.

Deska elewacyjna

Zalety deski styropianowej

  • Bardzo ważną kwestią jest fakt, że deska elewacyjna nie jest stworzona z drewna a jedynie imituje drewno. To bardzo ważne ze względu na fakt, że styropian to doskonałej jakości materiał, który jest odporny na wypacza i pękanie.
  • Ponadto montaż deski elewacyjnej nie wymaga dodatkowych konstrukcji montażowych i izolacji, jak to jest w przypadku deski z naturalnego drewna.
  • Nie można również zapomnieć o tym, że dzięki elastyczności wykładziny można ją zainstalować na zaokrąglonych fragmentach elewacji.
  • W porównaniu do naturalnego drewna, nie zaatakują jej szkodniki czy erozja biologiczna.

Jeżeli szukasz materiału, który stanie się doskonałą propozycją na strukturę twojego domu, w pierwszej kolejności warto wybrać deskę elewacyjną.

 

Podkategorie

Sztukateria styropianowa
Kielce, ul Warszawska 12 a

biuro@styropianowe-listwy.pl
+48 791 778 178

Napisz do nas

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz, odpowiadamy w ciągu 24h.