Layer 1 Layer 1
Sztukateria od A do Z

GzymsGzyms

W dobie nowych technologii powstało wiele rozwiązań, które służą do poprawy jakości naszych wnętrz. Dzieje się to za sprawą ułatwienia niektórych czynności, jak na przykład montażu. Dzięki temu produkty są lżejsze, ale wyróżnia je także doskonała jakość. Dlatego coraz więcej firm, decyduje się na wykorzystanie styropianu w nowatorski sposób, który posłuży w wielu miejscach w mieszkaniu.

Kolejnym produktem, jaki pragniemy Wam zaoferować, jest gzyms. Tak unikatowy dekor, może sprawić, że wasze wnętrza odmienią się w mgnieniu oka! Jego wykorzystanie, sprawi, że pokochasz swoje mieszkanie na nowo! Może być zainstalowany nie tylko w nowo powstałych domach, ale i tych już stojących. Wykorzystanie gzymsów, przy remoncie, nie jest wcale uciążliwe. Nie trzeba przy tym robić generalnego remontu, dlatego, że ich instalacja nie jest "brudną robotą". Gzyms zastosowany w naszych wnętrzach sprawi, że nikt nie przejdzie koło niego obojętnie.

Własny projekt

Jeżeli szukasz niepowtarzalnego projektu gzymsu, możesz do nas przyjść z własnym projektem. Choć na rynku jest wiele jego rodzajów i kształtów, to jednak wiele ludzi, ma problem ze znalezieniem tego wymarzonego. Dlatego zdecydowaliśmy się na wyjście naprzeciw naszym Klientom i dołączenie do oferty takiej opcji. W ten sposób w Twoich mieszkaniach zapanuje ład i porządek, o jakim marzyliście.

Warto również wziąć pod uwagę, że gzyms to dekor, który może być zainstalowany na zewnętrznych ścianach naszego budynku. Nie musi być to tylko ogromna posiadłość. Coraz więcej osób, decyduje się na jego zainstalowanie na domach jednorodzinnych. Przez tak dużą uniwersalność, możecie, ujednolić styl, jaki panuje w waszych wnętrzach, ale na strukturze.

Podkategorie

Sztukateria styropianowa
Kielce, ul Warszawska 12 a

biuro@styropianowe-listwy.pl
+48 791 778 178

Napisz do nas

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz, odpowiadamy w ciągu 24h.