Layer 1 Layer 1
Sztukateria od A do Z

Urządzanie wnętrz - wskazówki 

Każdy z nas pragnie mieszkać w pięknych pomieszczeniach. Jednak brak pomysłu i ograniczony budżet ograniczają nasze możliwości.  Na ozdoby do domu wcale nie musisz wydawać majątku. Za pomocą sztukaterii styropianowej można stworzyć nietuzinkowe kombinacje, które sprawią, że nasze pomieszczenie będzie wyglądać bardzo stylowo. Dodatkowo listwy przysufitowe optycznie powiększają pomieszczenie. W rezultacie zastosowanie takich elementów wspaniale sprawdza się zarówno w małych jak i większych pomieszczeniach.

wskazówki 

Dobór kolorystyki

Kolorystyka w pomieszczeniu ma duże znaczenie w każdym wnętrzu. Ilość kolorów powinna być ograniczona, najlepiej do trzeb, aby mieszkanie wyglądało spójnie. Przed wyborem farb na ścianę, powinniśmy zastanowić się, które barwy będą doskonale współgrały z naszymi meblami.

Oświetlenie

Oświetlenie jest niezwykle ważne. Ludzie często przy wyborze lamp decyduje się na designerskie modele, zapominając, że kluczowym aspektem jest ilość otrzymanego światła. W pomieszczeniach takich jak kuchnia łazienka, gabinet warto zaopatrzyć się w kilka źródeł światła. W szczególności miejsca pracy i nauki powinny być solidnie oświetlone, aby nie pogarszać swojego wzroki. W salonie i sypialni dobrym rozwiązaniem jest zamontowanie gzymsów oświetleniowych, które dostarczają subtelne światło, nadając pomieszczeniu przytulny charakter.

Funkcjonalność

Spędzanie czasu w pięknym wnętrzu z pewnością pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Mimo wszystko przy wyborze wyposażenia powinniśmy kierować się funkcjonalnością. Mieszkanie to nie piękny pałac czy muzeum, lecz miejsce, w którym żyjemy na co dzień. Z każdego przedmiotu będziemy korzystać codzienne, więc mieszkanie powinno być przede wszystkim komfortowe.

 

Podkategorie

Sztukateria styropianowa
Kielce, ul Warszawska 12 a

biuro@styropianowe-listwy.pl
+48 791 778 178

Napisz do nas

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz, odpowiadamy w ciągu 24h.