Layer 1 Layer 1
Sztukateria od A do Z

Bonie na elewacji

Kiedyś tworzenie bonie na elewacji nie było tak proste jak dziś. Dokładna obróbka krawędzi domów była niezwykle trudną metodą, dostępną dla jedynie bogatych właścicieli. Obecnie na rynku znajdziesz gotowe elementy boni, które wykorzystasz w najwygodniejszy dla Ciebie sposób.Nowoczesne technologie sprawiły, że ich instalacja jest prosta i nie sprawi nikomu niepotrzebnych problemów.

Co nam dają bonie?Bonie na elewacji

  • Uatrakcyjniają elewacje;
  • Oddzielają optycznie kondygnacje;
  • Zabezpieczają zewnętrzną elewację przed uszkodzeniami;
  • Można je połączyć z innymi elementami dekoracyjnymi na elewacji;
  • Dają wiele możliwości ich instalowania;

Montaż bonie

Instalacja boni należy do prostych czynności jeżeli tylko dokładnie przeczytacie instrukcję ich montażu. Tak samo jak w przypadku pozostałej sztukaterii, należy dokładnie zmierzyć powierzchnie instalacji oraz odpowiednią dociąć listwy pod kątem prostym. Bardzo pomocne okażą się metalowe łaty, wzdłuż których będzie się przesuwał dekor. Ważną kwestie odgrywa również siatka zbrojąca, która sprawia, że bonie mocno przylegają na ściany. Użycie tynku cienkowarstwowego sprawi, że każdy dekor idealnie wtopi się w ścianę, nie pokazując przy tym żadnych uszczerbków.

Jeżeli więc szukasz dekorów, które będą pasować do deski elewacyjnej czy gzymsów, wybierz bonie! To doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto szuka eleganckiej dekoracji w przystępnej cenie dostępnej od ręki. Gwarantujemy, że produkt z naszej oferty, idealnie będzie współgrać z produktami na twojej elewacji.

 

 

Podkategorie

Sztukateria styropianowa
Kielce, ul Warszawska 12 a

biuro@styropianowe-listwy.pl
+48 791 778 178

Napisz do nas

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz, odpowiadamy w ciągu 24h.